Iğdir Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğüne atanan Ferdi Gürel ve Şube Müdürü Bayram Gonca odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan ‘a makamında iadeyi ziyaret gerçekleştirdi. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında şube müdürü olarak görev yaparken, bakanlık tarafından Iğdır İl Müdürlüğüne atanan Gürel’e yeni görevinde başarılı çalışmalar dileriz.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.