Yönetici yetiştirme eğitimlerinin ikinci gününde Hocamız Raşit Doğan ile birlikte E-Ticaret detaylarını öğrendik .Kadın girişimcilerimiz ve kadın kooperatiflerimizin katılımı ile keyifli geçen eğitimlerimizde Pazartesi konumuz sosyal medya kullanımı katılmak isteyen üyelerimizi Pazartesi 13:30 da bekliyoruz
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.