Odamız genel sekreteri Gökçen Turan’ı ziyaret eden Aralık Çamurlu köyü merkezli yeni girişimci kadınlarımızın kurmuş olduğu Sınırlı sorumlu Alagöz Kadın girişim üretim ve işletme kooperatifininin ilimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.