DE-TAY TEKSTİL ve DEMİR GROUP Yönetim kurulu başkanı Mehmet Demir ve yönetim kurulu üyesi Reis Demir odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan’ı makamında ziyaret etti. İlimize yatırım yapmayı planlayan iş adamlarına odamız yönetim kurulu Başkanı Kamil Arslan 6. bölgeye yatırım yapmanın avantajları hakkında bilgilendirme yaptı.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.