Odamız çalışanlarının maaşlarını alması için personelimizin lehine en iyi teklifi veren Türkiye iş Bankası Müdürü İsmail Servet ve odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan 3 yıllık maaş promosyon anlaşması imzaladı.Başkan Kamil Arslan yeni protokolümüzün çalışanlarımıza hayırlı olmasını temenni ederim dedi.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.