Odamız yönetim kurulu Başkanı Kamil Arslan ,Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Demirci, Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Saim Alpaslan, Doğubeyazıt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemal Can ve Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Özdemir ile birlikte TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu nu ziyaret etti Bölgemiz ile ilgili konuların istişare edildiği ziyaret sonrası hatıra fotoğrafı çekildi.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.