Odamız genç girişimciler kurulu başkanı Nizamettin Taşbağ Elazığ’da yapılan Tobb bölge toplantısına katıldı.Toplantı programı dahilinde Elazığ Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Fırat Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Kutbeddin Demirdağ ‘ı ziyaret eden heyet Genç girişimciler kurulu olarak yapılacak çalışmalar değerlendirdi.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.