Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan ‘nın başkanlığında ilimiz defterdarı Sayın Abdülkadir Büyükfırat ,odamız yönetim kurulu başkan yardımcısı Özcan Akkuş Ticaret il müdürü Ender Ender Önal,Osb müdürü Hakan Aras,Gelir müdürü Süphan Gökçebulak ,Vergi dairesi Müdürlerimiz ve odamız genel sekreteri Gökçen Turan Gürşan tekstil otomotiv inşaat taahhüt gıda turizm sanayi ve ticaret limited şirketini ziyaret etti.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.