Sosyal Güvenlik Haftası münasebetiyle SGK Müdürü Sayın Birsen Dursun ve beraberindeki heyet odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan’ı makamında ziyaret etti.Ziyaret de iki kurum arasında yapılan çalışmalar değerlendirildi.SGK müdürümüz Birsen hanıma nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederiz
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.