Iğdır OSB ‘nin doğal gaza kavuşturulması için Odamız yönetim kurulu Başkanı Kamil Arslan ,OSB müdürümüz Hakan Aras ,SERKA Iğdır yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Ramazan Mutlu Doğaner Ankarada lobi çalışmalarına devam ediyor.İstanbul Milletvekili Hemşehrimiz Sayın Şamil Ayrım ile mecliste biraraya gelen heyet OSB’nin kalkınması ve geliştirilmesi ile ilgili görüşme yaptı
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.