Valimiz Sayın Enver Ünlü, Odamız yönetim kurulu Başkanı Kamil Arslan beraberindeki Iğdır Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Barış Yeniçeri’yi makamında ziyaret etti.
Ziyarette, Iğdır OSB’nin doğalgaza kavuşturulması konusu görüşüldü.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.