Odamız ile Aras Elektrik Perakende Satış A.Ş. Müdürlüğü arasında 08/11/2019 tarihinde yapılan protokol kapsamında tüm üyelerimiz Aralık ayından geçerli olmak üzere %5 oranında indirimli elektrik kullanabilecektir. Bu indirimden yararlanmak isteyen üyelerimiz Oda kayıt belgesi ,vergi levhası ve kaşeleri ile birlikte Aras Elektrik’e müracaat etmesi gerekmektedir.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.