Odamız olağan yönetim kurulu toplantısı odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan’ın başkanlığında yapıldı.Toplantıda olağan kararlar dışında 1/2 kasımda yapılması planlanan Akreditasyon denetimi ve 2021 yılı içerisinde alınan Akreditasyon izleme kurulu kararları değerlendirildi.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.