24.02.2021 tarihinde saat 14.00’de online olarak “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında VERBİS’e Kayıt Yükümlülüğü” başlıklı Çarşamba Seminerine odamızı temsilen Genel sekreter Gökçen Turan ve Ticaret sicil müdürümüz Tuğrul Kürşat Aras katıldı. Söz konusu seminer, Kişisel Verileri Koruma Kurumu YouTube sayfasından canlı olarak yayınlandı
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.