Odamız tarafından coğrafi işareti alınan Iğdır kayısı sertifikasını Aras Doğa Köyü Koordinatörü Erdinç Koşkun ‘ a odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan takdim etti.Ziyaret de SGK il müdüremiz Birsen Dursun,OSB müdürümüz Hakan Aras ,SERKA yatırım destek ofisi koordinatörü Gizem Coşkun ,yönetim kurulu başkan yardımcımız Özcan Akkuş ve Genel sekreter Gökçen Turan hazır bulundu.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.