Iğdır yeni yaşam alanlarına kavuşuyor odamız üyesi M. YONCALI ULUSLARARASI TAŞIMACILIK TARIM VE HAYVANCILIK ANTREPO GIDA İNŞAAT OTOMOTİV MAKİNE AKARYAKIT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ yetkilisi Kulemali Yoncalı’nın girişimleri ile ilimize kazandırılan Iğdır Aqua park /Hamam kapılarını açmak için gün sayıyor.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.