“Bir Millet İki Devlet Forumu”na katılmak üzere Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti’nde bulunan heyet ile birlikte Valimiz Ercan Turan beraberindeki heyetde bulunan odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan Haydar Aliyev Anıtı’na ve Atatürk Büstü’ne karanfil bırakarak, ardından Haydar Aliyev Müzesi’ni ziyaret etti.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.