Bugün Ticaret ve sanayi odası olarak Sn. Cumhurbaşkanımızın himayelerinde Sayın Valimizin katılımıyla 81 ilimizde eş zamanlı düzenlenen “Geleceğe Nefes” etkinlikleri kapsamında ilimizde bir çok noktada fidan dikimi yapıldı. Odamız olarak bizde “Geleceğe Nefes” etkinliğinde yerimizi aldık.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.