İlimiz Bilim sanayi Teknoloji Müdürü Ferdi Gürel’in Organizasyonunda 2021 Yılı Verimlilik Proje Ödülleri süreci, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdürlüğü koordinasyonunda başlatılmıştır.Bu kapsamda İl Müdürlüğümüzce düzenlenen paydaşlarımızın katılımı ile gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısı 11.03.2021 Perşembe günü 15.15 – 16.15 saatleri arasında gerçekleştirildi.Toplantıya odamızı temsilen yönetim kurulu başkanımız Kamil Arslan ve Genel sekreter Gökçen Turan katıldı.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.