TOBB, TOBB ETÜ ve Global Al Hub iş birliğinde gerçekleştirilen Yapay Zeka Eğitim ve Farkındalık Projesi kapsamında ilk eğitim programımız “Python Programlamaya Giriş Eğitimi” ile 8 Mart 2021 Pazartesi günü başlıyor. @tobbetum @turkishaihub Katılım ve kayıt için: webinar.tobb.org.tr
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.