Bugün Saat 14:00 de Odamız M.Rifat Hisarcıklıoğlu toplantı salonunda Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Arslan ,Nahçıvan Ticaret Ataşesi Lütfü Kop Dilucu Gümrük Müdürümüz Ünsal Yıldırım’ın katılımı ile ihracat ve nakliye sektörü istişare toplantısı düzenlendi.Dilucu sınır kapımızın sorunlarının dile getirildiği toplantıda üyelerimiz sorunlarını iletti.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.