İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, Hatay’da meydana gelen yangında zarar gören ormanların yeniden yeşertilmesi amacıyla “Geleceğimiz için Fidan bağışı kampanyası başlatılmıştı.Bu kampanyaya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği olarak 27.048 adet fidan bağışı ile katılımda bulundukBu bağlamda Kadın girişimciler kurulu üyelerimize sertifikaları Kadın girişimciler kurulu başkanı Sunay Mert tarafından takdim edildi.Bu anlamlı hediye için Sayın TOBB başkanımız @ M.Rifat Hisarcıklıoğlu na teşekkür eder bağışın güzel bir gelecek adına hayırlara vesile olmasını temenni ederiz
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.