Birlik Başkanımız Sn. M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun 365 Oda/Borsa Genel Sekreterleri ile gerçekleştirdiği TOBB Genel Sekreterler İstişare Toplantısına Genel Sekreterimiz Gökçen Turan katılım sağladı. Pandemi sürecinde il ve ilçelerde yaşanan sorunların değerlendirildiği toplantıda Oda-Borsa sisteminin hizmet kapasitesinin güçlendirilmesi ve yeni projeler için istişarelerde bulunuldu.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.