TOBB MESLEKİ VE TEKNİK LİSESİ GURURLANDIRDI.Okulumuzun yoğun ve titiz çalışmalar neticesinde “Beyaz Bayrak” ve “Beslenme Dostu Okul Sertifikası”ndan sonra “Okulum Temiz Belgesi” almaya hak kazanmıştır. Bu başarıların elde edilmesinde emeği geçen Okul Müdürümüz ve çalışanlarına teşekkür eder başarılar diliyoruz.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.