Bölge başkanlarından odamıza ziyaret.. Ardahan Ticaret ve Sanayi odası başkanı Çetin Demirci,Ağrı Ticaret odası Başkanı Saim Alparslan,Kars Ticaret ve Sanayi odası başkanı Ertuğrul Alibeyoğlu odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan ‘ı makamında ziyaret etti.Ziyaretde TRA-2bölgesi odaları olarak yapılacak çalışmalar değerlendirildi.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.