İlimiz Denizbank Şube Müdürlüğüne atanan Sn.Ümit Atabey odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan’ı makamında ziyaret etti.Başkan Arslan yeni görevinde başarılar dilerken odamız ve Denizbank arasında üyelerimiz için yapacağımız çalışmalar değerlendirildi.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.