Ankara ANFA Fuar ve Kongre Merkezi’nde
Serhat illerimizin kültür, sanat, tarih, yöresel lezzet, folklor ve sosyal alanlarının genç nesillere tanıtıldığı “Kars-Ardahan-Iğdır Tanıtım Günleri etkinliğine odamızı temsilen Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan ve Başkan yardımcısı Özcan Akkuş katıldı.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.