Odamız yönetim kurulu Başkanı Kamil ARSLAN,Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Saim ALPASLAN , Doğubayazıt TSO Başkanı Cemal CAN ,Van TSO Başkanı Necdet TAKVA,Yüksekova TSO Başkanı Salih ÖZDEMİR ve Ardahan TSO Başkanı Çetin DEMİRCİ ile birlikte Ticaret Bakan Yrd. Sayın Ö. Volkan AĞAR’ı ziyaret ettiler.Ziyarette Gürbulak bölge müdürlüğü özelinde ve Bölgemiz Gümrüklerinde yaşanan sorunlar ve tacirlerimizin sıkıntıları iletilip çözüm talep edildi.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.