Valimiz Ercan Turan, AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, Cumhurbaşkanlığı Güvenlik ve Dış Politikalar Kurul Üyesi ve TADİV Başkanı Aygün Attar, TÜRKSOY Genel Sekreter Yardımcısı Sayit Yusuf ve odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan beraberinlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Cumhuriyeti Nahçıvan Başkonsolosu Asip Kaya’yı ziyaret ettİ
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.