Cumhuriyetimizin 100. Yıl Dönümü kapsamında düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kabul Törenine Yönetim Kurulu Başkanımız Kamil Arslan,Meclis Başkanımız Tahir Talay ile Yönetim Kurulu ÜyelerimizUğur Artantaş,Mehmet Yıldız ve genel Sekreter Gökçen Turan katıldı.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.