TOBB Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında Oda ve Borsa Başkanlarının katılımıyla “TOBB Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısıına odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan katıldı.Toplantıda ;Proje fabrikası haline gelen, yerel kalkınmanın itici gücü olan Oda ve Borsalarımızın yeni kurumsal kapasite inşa etme sürecini, hizmet kalitesini artırmak için yapılacakları değerlendirildi.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.