Ticaret İl Müdürümüz Ender Önal başkanlığında odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan’ı makamında ziyaret eden geleceğimizin teminatı gençlerimize Odamız yönetim kurulu başkanı Arslan meslek liselerinin önemi ve Odamız iş ve işleyişi hakkında bilgilendirme yaptı.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.