İlimiz vali yardımcı olarak görev yapan Sayın Fatih Özcan ‘nın Aralık Kaymakamı olarak atanması üzerine odamız yönetim kurulu Başkanı Kamil Arslan ve Genel Sekreter Gökçen Turan hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Ziyaret de Başkan Arslan Iğdır’da yaptığınız çalışmalardan dolayı teşekkür ederken yeni görevinde başarılar diledi.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.