Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek, Iğdır İl Başkanı Yardım Artantaş, Merkez ilçe kadın kolları Başkanı Çiğdem Ağca ve İl yönetim kurulu üyesi Baysal Ünsalar odamızı ziyaret ettiler. Ziyarette CHP heyeti ile, ilimiz ekonomisi ve tarımı hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Arslan nazik ziyaretlerinden ötürü CHP heyetine teşekkür etti.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.