Odamız yönetim kurulu başkanı Başkanı Kamil ARSLAN ve Iğdır Halkının Huzur ve Güvenliğini Sağlama, Koruma, Güçlendirme ve Yaşatma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi odamız üyesi Ümit GÜNEŞ, İl Emniyet Müdürümüz Sn. Dr. Oğuzhan YONCA’ yı makamında ziyaret etti.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.