BEKEM TEKSTİL HAYVANCILIK TARIM NAKLİYAT İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ fabrikası sahibi Murat Bekem ‘daveti üzerine Sayın Valimizin eşi Hatice SARIİBRAHİM hanımefendi ,Genel sekreterimiz Gökçen Turan ,Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Birsen Dursun öğlen yemeğinde BEKEM tekstil çalışanları ile biraya geldi ziyaret hatıra fotoğrafı çekimi ve SGK müdürü Birsen Dursun’u makamında ziyaret ile son buldu.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.