IRU (Uluslararası karayolu taşımacılar Birliği )Türkiye temsilcisi Erman Ereke ,TOBB Taşıma ve Lojistik sistemler Dairesi Tır İşlemleri Müdürlüğü Uzmanı Ahmet Karakoç ve Odamız Tır karnesi müdürü Oktay Günç üyelerimizi ziyaret ederek görüş ve öneri alışverişinde bulundu.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.