#10Kasım Atatürk’ü Anma Günü programları Atatürk Anıtı’na çelenklerin sunulması ile başladı.Saat 09.05’te çalınan sirenlerle birlikte saygı duruşunda bulunulmasına müteakiben İstiklal Marşı’mızın okunması ile bayrağımız yarıya indirildi.Atatürk’ü Anma Günü programı, çelenk sunma töreninin ardından Kültür Merkezinde devam etti. Programa odamızı temsilen yönetim kurulu başkanımız Kamil Arslan ve Başkan yardımcımız Özcan Akkuş katıldı.
İSTAD ZİYARETİ.
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan İSTAD-İstanbul Türkiye Azerbaycan Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Sefer Karakoyunluyu ziyaret etti.